Šodien sākas biļešu pārdošana uz RAMMSTEIN koncertu Latvijā

Publicēts:


Rammstein - Liebe ist für alle da (coverart)
Rammstein - Liebe ist für alle da (coverart)

Šodien plkst. 10.00 tiek uzsākta biļešu pārdošana uz grupas “Rammstein” koncertu Latvijā, kas 4. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Biļetes var iegādāties gan interneta lapā www.ticketpro.lv, gan “Biļešu paradīzes” kasēs.

Stāvbiļetes cena ir 30 Ls. Par īpaši zemu akcijas cenu pieejamas sēdvietas trešajā stāvā – tās maksā 25 Ls. Pārējās sēdvietas maksā 30 Ls un 35 Ls, atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei. Vien 1 000 biļetes nopērkamas speciāli ierīkotā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena ir 45 Ls.

Rammstein - Liebe ist für alle da (coverart)
Rammstein – Liebe ist für alle da (coverart)

Latvijā grupa ieradīsies sava jaunā albuma “Liebe ist für alle da” popularizēšanas ietvaros. Pirms kāda laika grupas jaunais ieraksts kļuva par pirktāko albumu Latvijā. Daudzviet Eiropā “Liebe ist für alle da” debitēja albumu topu pirmajās pozīcijās. Francijā albums atrodas 2. vietā, padarot to par grupas augstāko sasniegumu šajā valstī. Savukārt ASV jaunais albums jau kļuvis par līdz šim komerciāli veiksmīgāko “Rammstein” ierakstu. “Liebe ist für alle da” atrodas arī “Billboard” smagā roka albumu topa pirmajā vietā.

“Mūsu uzstādījums attiecībā uz jauno koncertturneju ir tāds, ka tai jāpārspēj mūsu iepriekšējā tūre. Dziesmu izvēle, kuras iekļuva mūsu albuma gala variantā, bija balstīta uz to, cik labi tās varēsim demonstrēt “dzīvajā”. Un, protams, tas nebūs “Rammstein” šovs, ja kaut kas netiks “uzlaists gaisā”!” stāsta grupas taustiņinstrumentālists.

“Rammstein” koncerta apmeklētājus sagaidīs vērienīgs šovs, kurā grupa sola kārtīgu pirotehnikas devu. Jaunās turnejas šovos grupa apliecinās fanu doto apzimējumu “citas grupas spēlē, bet “Rammstein” dedzina”.

Rammstein jaunais albums “Liebe ist für alle da”– pirktākais Latvijā

No 19.oktobra Latvijā pieejams mūzikas izdevniecības “Universal Music” izdotais vācu grupas “Rammstein” jaunais albums “Liebe ist für alle da” (Mīlestība ir mums visiem), kas bija jau kļuvis par nedēļas pirktāko albumu Latvijā.

Jaunais ieraksts ir “Rammstein” sestais studijas albums, kas tapis grupas 15 gadu ilgās karjeras laikā. Arī šo albumu producējis grupas ilggadējais sadarbības partneris Jākobs Hellners (Jacob Hellner) un tas ierakstīts divu gadu laikā. Kopumā tika ierakstītas 40 dziesmas, no kurām albumā iekļuva 11.

“Sākumā neviens tā īsti negribēja jaunu albumu. Tad nāca posms, kad visi bija ļoti iedvesmoti, bet beigās mēs pat nebijām pārliecināti, vai albumu vispār pabeigsim. Tas bija īsts emocionāls piedzīvojums, kas no jauna mums lika atklāt, kas mums patiesībā patīk šajā grupā,” stāsta ģitārists Rihards Kruspe. “Mums bija no jauna jāiemācās sadzīvot vienam ar otru un tik galā ar iekšējām konfrontācijām,” atklāj ģitārists Pauls Landers.

“Albuma skanējumā būs arī daži jauni elementi – dažas jaunas bungu idejas, pāris dziesmas, kas varētu pretendēt uz mūsu “smagāko” ierakstu titulu, dziesma ar “šansona” elementiem, kā arī Tila dziesmu vārdi un spēja mainīt savu vokālu atbilstoši tēliem dziesmās,” stāsta bundzinieks Kristofs Šnaiders. Grupas vokālista Tila Lindemana rakstītie dziesmu vārdi ieņem īpašu vietu albumā. “Pat man, grupas dalībniekam, nereti kļūst baisi, dzirdot viņa dziesmu tekstus,” atklāj Pauls Landers.

Albuma vizuālo noformējumu veidojis spāņu fotogrāfs Euhenjo Rekuenko (Eugenio Recuenco), kura darbi līdzinās gleznām. “Mēs vienmēr esam pielikuši īpašas pūles, lai “Rammstein” būtu kā vienots mākslas darbs – no albuma noformējuma līdz videoklipiem un koncertšoviem. Katra albuma cikls ir veidots vienotā stilā,” stāsta taustiņinstrumentālists Kristians Lorencs.

Albums pieejams arī “Deluxe” versijā, kurai pievienots bonus CD ar 5 dziesmām, kas neiekļuva albuma pamatversijā.

Jaunajā Latvijas Mūzikas kanāla raidījumā “Ārzemju albumu tops”, kas ēterā nonāk šodien, 26.oktobrī, un tiks rādīts katru vakaru plkst.19.00, būs skatāma televīzijas kanālos aizliegtā “Rammstein” videoklipa “Pussy” cenzētā versija. Savukārt, nākamajā raidījumā, kas būs redzams no 2. līdz 8.novembrim, tiks rādīts 19 minūšu garš ieskats “Rammstein” jaunā albuma un videoklipa “Pussy” tapšanas aizkulisēs.