somu grupa Deep Insight uzstāsies Fonofest 2010

Publicēts:


Piecas dienas pirms festivāla, Fonofest grupu sarakstu papildina somi Deep Insight. Pēc savu muzikālo gaitu aizsākšanas, “Deep Insight” Latvijā ir uzstājušies vairakkārt, ieskaitot Fonofest, kur šogad somi viesosies jau piekto reizi, uz skatuves kāpjot pirmajā festivāla vakarā plkst. 01:00-01:40.

deep insight @ fonofest 2009

Deep Insight

Emocionālā roka stilu “Deep Insight” pārstāv kopš 2002. gada, kad klajā nāca viņu pirmais studijas albums “Ivory Tover”. Kopumā grupa ir izdevusi 4 pilna apjoma albumus, piecus videoklipus un nospēlējusi vairāk kā 400 koncertus 20 valstīs, aptverot Eiropu, Krieviju un Ameriku. Tās pēdējais albums “Sucker For Love”, kas tapis pazīstamā “Warner Music Group” paspārnē, “Deep Insight” ir izrādījies īpaši veiksmīgs, abiem tā singliem “Rock With My Band” un “Dangerous” izpelnoties plašas auditorijas simpātijas, kas sekmējās ar nomināciju 2009. gada MTV Eiropas mūzikas balvā kā “labākais Eiropas izpildītājs”.

Tiesa, “Deep Insight” nav vienīgās izmaiņas festivāla grupu sarakstā – dažādu apsvērumu dēļ savu dalību nācās atcelt Baltkrievijas apvienībai “My Ocean”, kā arī zviedriem – “The Wolf Verine”.

Atgādinām, ka šā gada Fonofest norisinās Cēsu rajona “Uplandos” jau šonedēļ – 9./10. jūlijā. Četrām skatuvēm kāps tādas grupas kā “Skyforger”, “Dzelzs Vilks”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “SatellitesLv” “Sanctimony”, “Enhet”, “Astro’n’Out” un daudzām citām. Tāpat darbosies arī DJ telts, kur par ballīti divu dienu garumā rūpēsies pašmāju dīdžeji: Toms Grēviņš, AI-VA, Artis Dvarionas un citi.

Biļetes cena uz abām dienām paliks nemainīga līdz pat festivāla dienai – tikai Ls 10.

Pasākuma programma un sīkāka informācija www.fonofest.com

Citi raksti par Fonofest 2010

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.