Sonique Rīgā!

Publicēts:


“Sky”, “It Feels So Good” un “Alive” ir tikai daži no populārās Trinidadas izcelsmes britu dziedātājas, mūziķes un DJ hītiem, kas iekarojuši topu virsotnes, deju klubus un mūzikas kanālus visā pasaulē .

Sonique

Jau ar pirmo singlu “Let Me Hold You”, kas tika izdots tālajā 1985. gadā Sonique iekļuva Apvienotās Karalistes deju mūzikas top 40. Tam sekoja dalība duetā “S’Express” un tā iespaidā pievēršanās tieši DJ karjerai.

2000. gadā tika izlaista plate “Hear My Cry“, kas veselas 14 nedēļas neatstāja top 40 un tajā iekļautais singls ” It Feels So Good”, kas savukārt 4 nedēļas tur noturējās pirmajā vietā. 2001. gadā BRIT Award atzina Sonique par Lielbritānijas labāko solo mākslinieci.

2003.gadā nākamos lielos panākumus sagādāja singls “Alive” no albūma “Born To Be Free“, bet 2005. gadā deju zāles pāršalca dziesma “Why” no “Sonique On Cosmo”.

Jaunākais aktuālais 2010. gada singls “Only You” tapis kopā ar Polu Morelu (Paul Morrell) un atrodams albūmā “Sweet Vibrations”.

Tajā pašā 2010. gadā arī ierakstīta Sindijas Lauperes hīta “Girls Just Want To Have Fun” kaverversija, kuras ienākumi paredzēti labdarībai – cīņai ar vēzi Apvienotajā Karalistē.

Rīgā un Latvijā deju zāļu karaliene viesojas pirmo reizi.

Sonique ir novērtējusi Londonā populārā muzikālā restorāna “Ciro’s Pomodoro” atmosfēru un ēdienkarti, un tādēļ Latvijā nolēmusi uzstāties tieši šīs restorānu ķēdes mājīgajās telpās “Galleria Riga” 7. stāvā, Dzirnavu ielā 67.

Sonique Rīgas plakāts 2011

18. un 19. februārī pasākumu sākums 20:00. Biļetes iespējams iegādāties no 3. februāra “Biļešu servisa” kasēs, kā arī uz vietas restorānā “Ciro’s Pomodoro”, Dzirnavu ielā 67, Rīgā, “Galleria Riga” 7. stāvā. To cenas sākot no 10 Ls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.