Studentu kluba sezonas izskaņā: Ska Faktor + Kuchenbeat

Publicēts:


Piektdien, 12. jūnijā Mūzikas akadēmijas Studentu klubs ar saulainu pasākumu atvadās no saviem apmeklētājiem. Cerams, gan, tikai uz vasaru. Priecīgas atvadas nodrošinās viens no pozitīvākajiem ansambļiem Baltijā – igauņi Ska Faktor, kā arī multinacionālā pašmāju ska/reggae apvienība Kuchenbeat.

Ska Faktor

Ska Faktor

Ska Faktor ir seši profesionāli mūziķi, traki un talantīgi, kas atraduši kopīgu valodu – ska. Ska ir viens no pozitīvākajiem mūzikas virzieniem pasaulē, pārpilns enerģijas, radīts tieši ar nolūku lutināt klausītāju ausis un ienest sauli ikdienā arī tad, ja šķiet, ka nekas labs dzīvē vairs nav gaidāms. Klausieties un skatieties, un jums tas patiks. Vairāk par SKA Faktor www.skafaktor.ee

Kuchenbeat

Pasākumā gaidāms arī vietējo ska/regeja mākslinieku Kuchenbeat atbalsts. ”Lai gan veselais saprāts liek taupīt spēkus vakaram, kājas un ska dara savu. Pie Kuchenbeat vienkārši nav iespējams nosēdēt mierīgi. Publika metas trakulīgā dejā un aizrautīgākie pat met kūleņus,” par Kuchenbeat raksta kāds festivālā “Positivus” viņus izdzirdējis mūzikas apskatnieks.

Ieeja no plkst. 22:00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.