SUS DUNGO dzimšanas dienas ballīte un videoklipa pirmizrāde Andejsalā

Publicēts:


Latvijā vienīgās dūdiņroka pārstāves – radošā apvienība “Sus Dungo” piektdien, 12. februārī Andrejsalā, uz Peldošās darbnīcas klāja svinēs divu gadu jubileju un Latvijā/Jaunzēlandē tapušā videoklipa pirmizrādi.

sus dungo

Sus Dungo sastāvs, nemainīgi mainīgs, dzimšanas dienas koncertā apvienos visas septiņas daiļās būtnes un to instrumentus – ģitāras, perkusijas, vijoli, flautu, taustiņus un akordeonu. Sveikt un uzspēlēt uz ūdens skatuves ieradīsies arī šarmantie puiši no grupas M.ART.A un ballītes īpašā viešņa – “Bildes 2009″ sastaptā astrodūdiņa Māra Upmane-Holšteina.

Kā dzimšanas dienas ballītes centrālais notikums būs Latvijā un Jaundzēlandē uzņemtā videoklipa pirmizrāde. Mūzikas video tapšana – vētrains divu dienu un divu nakšu pasākums, noritēja 2009. gada nogalē kādā bohēmiskā Vecrīgas dzīvoklī, sadarbojoties ar jauno un talantīgo režisoru Zigmundu Ziemeli. Bet Jaunzēlandiešu dūdiņroka vēsmas videoklipā ienesīs pašlaik tālās salas apceļotāja, “Sus Dungo” soloģitāriste Marta.

Mūzikas video pirmizrāde, jubilejas koncerts, ballīte… kā arī dūdiņu mājaslapas un sociāli dungojošo mediju aktivizēšanās vēl nav viss – vakara gaitā “Sus Dungo” pārsteigs ar ko nebijušu – dūdiņroku elektroniskās noskaņās!

“Underground” meiteņu izpildīts “indie pop”, atmosfērisks “folk”, mazliet “Torņa” grupas “Apēd zapti” daiļrades, akustisks, zaļš rokenrols, klāt dzeja, video, foto, deja – tā ir septiņu meiteņu radošā apvienība “Sus Dungo”.

Koncerta sākums plkst. 20.00. Ieeja koncertā no plkst. 19.00. Ieejas maksa – 2,50 Ls, ar lidlapu – 2,00 Ls. Uz klāja nemainīgi – bufete, dejas, laba atmosfēra un ballīte!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.