Svētceļnieks – izrāde Ģertrūdes ielas teātrī

Publicēts:


Nākošnedēļ, 13. novembrī plkst. 16:00 un 14.novembrī plkst. 19:00, Ģertrūdes ielas teātrī būs iespēja noskatīties Kārļa Krūmiņa režisēto izrādi Svētceļnieks. Tieši par šo darbu nule notikušajā LKA jauno režisoru festivālā Patriarha Rudens režisors saņēma festivāla galveno balvu – iespēju veidot izrādi Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē.

izrāde Svētceļnieks Ģertrūdes ielas teātrī

Latvijas Nacionālā teātra Jaunās zāles kurators un aktieris Kaspars Zvīgulis par izrādi: “Šajā izrādē viskonkrētāk un precīzāk izpildīts režisora darbs; redzams, ka režisors zina, ko grib panākt un prot to izstāstīt aktieriem. Lieliska mūzika un laba humora izjūta. Noteikti jāredz.”

Režisors Kārlis Krūmiņš: “Izrādē ir kaut kas patiess, svētceļnieka ticība ir īsta. Es skatītājiem allaž atbildu, ka izrādē ir tieši tas, ko skatītājs grib ieraudzīt. Tur ir aizmetņi gan humoram, gan cilvēka nepilnībām, gan, jā, protams, arī ironijai. Bet tur ir arī daudz prieka un mīlestības. Iznāk tā, ka katrs skatītājs, vērtējot pēc saviem priekšstatiem, saskata tur kaut ko savu,” sarunā ar Teritorija.lv atzīst režisors.

Skatītāja Tince Tameniece: “Izrāde ir caur un cauri reliģiska, interesanti, ka tajā nav atstāta vieta ne mazākajām šaubām. Valters Sīlis ar savu entuziasma pilno tēlojumu vienkārši paņem skatītāju, un, klausoties viņa izpildītās dziesmas, nemaz negribas filozofēt par kristietības jēgu – kāja pati jau sitas ritmā līdzi!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.