tell me more… – komiksu mākslinieku animācijas filmas

Publicēts:


Komiksi un animācija ir savstarpēji tuvi un līdzīgi mediji. Animācijas storyboard dažkārt var šķist tas pats komikss, tajā pašā komikss visbiežāk ir kaut kas vairāk kā vienkārši storyboard un animācija – vairāk kā animēts komikss.

Izstāde „tell me more..” Andrejsalā iepazīstina ar 14 komiksu māksliniekiem un mākslinieku grupām, savukārt īpašs seanss izstādē trešdien, 18. februārī plkst. 19.00 – ar komiksu mākslinieku radītām animācijas īsfilmām. Programmā: Bendik Kaltenborn (Norvēģija), Matej Lavrenčič (Slovēnija), Andrej Štular (Slovēnija), Matti Hagelberg (Somija), Max Andresson (Zviedrija), Anke Feuchtenberger (Vācija), Oskars Pavlovskis, Maija Līduma (Latvija), Anete Melece (Latvija), Nicolas Robel (Šveice).

Pirms animācijas seansa ikviens varēs apskatīt arī pašu izstādi, seansa laikā – uzzināt vairāk par katru no māksliniekiem.

Seanss notiek Laikmetīgās mākslas centra un komiksu kultūras žurnāla kuš! organizētās starptautiskās komiksu izstādes “tell me more…” ietvaros. Vairāk par izstādi iespējams uzzināt: www.lcca.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.