The CITY – pilsētvides kultūras festivāls. Piesakies!

Publicēts:


Raksts no www.thecity.lv; Organizē: Ritma Institūts

Pirmo reizi Latvijā notiks “The CITY – pilsētvides kultūras festivāla”, kura ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos. The City vēlas parādīt radošos darbus vairākās kategorijās.

foto: hiphopz.lv

Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvides pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā. Tā pamatā ir konkurss, kas norisināsies sešās kategorijās – MC, Beatbox, Breakdance, Hip Hop dance, pilsētvides foto un video.

Festivāla laikā tā dalībniekiem ir iespēja attīstīt un parādīt savus talantus plašākai sabiedrībai, tā parādot kultūru daudzveidību un veicinot jauniešu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu.

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem sākot no 2009.gada 9.februāra līdz 2.martam jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātos, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi. Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā www.thecity.lv.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā, un rezultāti tiks paziņoti 14.martā festivāla noslēguma pasākumā klubā “Essential”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.