The Smoking Caterpillars koncerts 26. decembrī Vecrīgā

Publicēts:


Svētdien, 26. Decembrī, pulksten 21:00 (ieeja no plks. 18:00) Folkkluba ALA Pagrabā (Vecrīgā, Smilšu ielā 16) notiks apvienības “The Smoking Caterpillars” koncerts, kas, netradicionāli Otrajiem Ziemassvētkiem, izskanēs psychodelic rock’n’soul noskaņā.

Tiem, kam svētki šķiet par garu un pēc divu dienu kārtīgas atpūšanās radu lokā ir vēlme iziet no mājas, un pavadīt laiku pacilātā noskaņā, ir iespēja to izdarīt Folkkluba ALAS Pagrabā. Vakara gaitā klubā tiks atskaņota pārsvarā blues/rock/jazz mūzika (bez Ziemassvētku dziesmām un tām raksturīgās melanholijas), un plkst. 21:00 uz skatuves kāps Latvijas psychodelic/rock’n’soul mūzikas veterāni “The Smoking Caterpillars” koncerta divās daļās, iesildot klausītājus ar akustisku un mierīgāku pavadījumu, lēnām un neizbēgami ievedīs tos psychodellic un rock’n’soul noskaņas mūzikas pasaulē. Koncerta ietvaros būs iespēja dzirdēt gan jau zināmas melodijas jaunā apdarē, gan grupas pašu sacerētus skaņdarbus, gan arī vakara iespaidā emociju un jūtu izpausmes ceļā tapušus skaņdarbus.

Mūziķu apvienība “The Smoking Caterpillars” pastāv jau vairākus gadus, pārsvarā uzstājoties privātās mākslinieku pulcēšanās vietās, un šī ir viena no retajām reizēm, kad apvienību būs iespējams dzirdēt publiskā koncertā. “The Smoking Caterpillars” dalībnieki vairāk pazīstami kā grupas “Medieval Child” sastāvs, taču tās dalībnieki ir spēlējuši arī tādās grupās kā “Blind Fox”, “Acid Rain”, “Morning After” un “The Legendary Songbird”.

Ieeja bezmaksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.