Tibetas mūzikas un stāstu koncerts Liepājā

Publicēts: | Atjaunots:


Lotens Namlings
Lotens Namlings

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 2024. gada 6. aprīlī plkst. 19.00 notiks Tibetas mūzikas un stāstu koncerts, kurā uzstāsies izcilais Tibetiešu mākslinieks Lotens Namlings un igauņu multiinstrumentālists Silvers Seps. Šis pasākums ir veltījums Tibetas kultūrai, tās garīgajai dimensijai un mūziķu starpnieciskajai sadarbībai.

Lotens Namlings

Lotens Namlings. Foto: Sibille Brodmann.
Lotens Namlings. Foto: Sibille Brodmann.

Lotens Namlings, dzimis tibetiešu ģimenē Indijā, ir mākslinieks ar bagātu mūziķa karjeru, kurā viņš ir apvienojis dziedāšanu un stāstīšanu, atklājot dzīves stāstus un likteņus caur Tibetas kultūras prizmu. Viņa mūzika ir ne tikai skaņu virpulī, bet arī dziļš vēstījums par tibetiešu vēsturi un viņu cīņu par pašnoteikšanos. Lotens ir pazīstams ar savu spēcīgo, emocionāli piesātināto balsi, kas spēj aizkustināt klausītāju dvēseli un prātu, atklājot pasaules kārtību un cilvēces likteņus.

Silvers Seps

Silvers Seps
Silvers Seps

Silvers Seps, no otras puses, ir pazīstams kā multiinstrumentālists un trubadūrs, kurš savā mūzikā izmanto gan tradicionālos, gan netradicionālos instrumentus. Viņa prasme pārvērst sadzīves priekšmetus muzikālos instrumentos piešķir koncertam inovatīvu un svaigu skanējumu. Silvers spēj radīt mūziku, izmantojot visdažādākos priekšmetus, sākot no vecā latviešu velosipēda līdz pat naglu arfai.

Koncerts

Koncertā abu mūziķu sadarbība atklāj spožu bezvārdu saprašanos un aizraujošu skatuves partnerību. Šī unikālā kombinācija ir ne tikai kultūras un mūzikas apvienojums, bet arī ieskats cilvēku kopīgajās un atšķirīgajās izjūtās un pieredzēs. Tarmo Nōrmā, Vīlandes tautasmūzikas festivāla mākslinieciskais vadītājs, apzīmē šo koncertu kā fantastisku pieredzi, kurā abu mākslinieku talants un dvēsele tiek pilnībā izmantots, lai pavērtu skatu uz tibetiešu kultūras garīgo dimensiju.

Koncertā gaidāms ne tikai mūzikas un dziedājumu sniegums, bet arī stāstu stāstīšana, kas izklāsta tibetiešu dzīvi, viņu garīgās vērtības un kultūras nozīmi. Tā ir iespēja Liepājas apmeklētājiem dziļāk iepazīt Tibetas kultūru, tās mūziku un māksliniecisko izpausmi.

Lotens Namlings, izmantojot savu dzīves misiju parādīt pasaulei Tibetas mūziku un tradīcijas, kopā ar Silvers Sepu piedāvā unikālu mūzikas un kultūras pieredzi. Viņu koncerts ir vairāk nekā tikai mūzikas un stāstu priekšnesums – tas ir ceļojums caur dažādām kultūrām, tradīcijām un cilvēku kopīgajām emocijām. Tas ir notikums, kas atklāj tautas kultūras dziļumu un mākslinieku radošās izpausmes spēju apvienoties harmoniskā un iedvesmojošā veidā.

2 Replies to “Tibetas mūzikas un stāstu koncerts Liepājā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.