Trio MELO-M uzstāsies klubā ESSENTIAL

Publicēts:


Svētdien, 24.maijā Čili Picas Drauga kartes, Platforma.lv un Pro1 HD Studio organizētā dzīvās mūzikas festivāla ietvaros klubā “Essential” uzstāsies čellu trio “Melo-M”, kas koncertā prezentēs savu jauno programmu “Apkārt pasaulei”. Uzrādot Čili Picas Drauga karti, ieeja bez maksas.

trio Melo-M

Koncertā Melo-M atskaņos jauno mūzikas programmu “Apkārt pasaulei” ar krievu, ebreju, īru, somu, šveiciešu, afrikāņu, grieķu un daudzu citu tautu populārākajām melodijām, kā arī priecēs ar labi zināmiem latviešu un ārzemju populārās mūzikas hitiem no saviem iepriekšējiem albumiem “Melo-M” (2005) un “Singalongs” (2007).

Koncerts klubā “Essential” iecerēts kā Melo-M koncerttūres “Apkārt pasaulei” atskaņas koncerts. Vasaras mēnešos turnejā, kas sākās aprīlī, tiks ieturēta pauze, lai ar jaunu sparu atgrieztos septembrī, kad CD formātā klajā nāks čellu trio jaunais albums “Around The World”. Bet līdz tam, lai īsinātu gaidīšanas brīdi, mājas lapā www.Platforma.lv Melo-M katru nedēļu piedāvās mp3 formātā lejupielādēt vienu no jaunā albuma dziesmām. Šonedēļ tā ir somu melodija “Ievan Polkka” jeb “Ievas polka”.

Koncertu augstas izšķirtspējas (Full HD) kvalitātē filmēs “Pro1 HD Studio“, lai vēlāk rādītu Latvijas Mūzikas kanālā. Kā ierasts, tiešraidē koncerts būs vērojams mājas lapā www.Platforma.lv.

Uz dienas koncertu, kas sāksies plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14), īpaši gaidīti būs vecāki ar bērniem. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, par viņiem gādās Pepija no “Ballītes bērniem” Jampadrača.

Vakara koncerta sākums – plkst. 20, durvis vērsies plkst. 19. Pēc koncerta visi gaidīti “afterparty” ballītē R&B zālē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.