Pārdos biļetes uz U2 – 360° Tour – No Line On The Horizon papildkoncertu Helsinkos

Publicēts:


23. oktobrī ticketpro.lv sāks pārdot biļetes uz grupas  “U2” papildkoncertu Helsinkos

U2 - 360° Tour

Koncertaģentūra “FBI” informē: biļetes uz grupas “U2” koncertu Helsinku Olimpiskajā stadionā 2010. gada 20. augustā tika izpārdotas zibenīgi. Pateicoties milzīgajam pieprasījumam, grupa ir izziņojusi papildkoncertu, kas notiks nākamajā dienā – sestdien, 21. augustā.

Liela interese pēc Helsinku koncertu biļetēm ir arī no Baltijas valstīm. Visiem tiem, kas nepaspēja iegādāties biļetes uz pirmo koncertu, tagad būs iespēja iegūt savā īpašumā biļetes uz grupas otro uzstāšanos, kas notiks 21. augustā.

Biļešu tirdzniecība uz “U2” papildkoncertu tiks uzsākta piektdien, 23. oktobrī, plkst. 9.00. Interesenti no Latvijas biļetes varēs nopirkt tikai interneta lapā www.ticketpro.lv. Viens pircējs varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes.

Stāvbiļetes cena būs 47 Ls, bet sēdvieta maksās 77 Ls. Ieeja “U2” koncertā būs tikai ar papīra biļetēm, un biļešu piegāde par papildu samaksu tiks veikta ar kurjerpastu (piegāde Rīgā un Latvijas rajonu centros maksās 4 Ls). Pirkuma apmaksu varēs veikt ar “Visa” un “MasterCard” kredītkartēm un izmantojot “Swedbank” internetbanku, “SEB” bankas internetbanku “Ibanka” un “Nordea” internetbanku. Biļešu rezervācijas netiks pieņemtas.

“U2” Helsinkos ieradīsies sava divpadsmitā studijas albuma “No Line On The Horizon” popularizēšanas turnejas “360° Tour” ietvaros.

Ārzemju prese atzīmē, ka jaunās turnejas koncerti ir patiesi grandiozi. Iespaidīgie cilindra formas videoekrāni un 46 metrus augstā tērauda skatuves konstrukcija rada iespaidu, ka “U2” uzstājas nevis uz skatuves, bet kosmosa kuģī. Turklāt pateicoties īpašajai skatuves konstrukcijai, skatītāji var baudīt “U2” priekšnesumu no visām pusēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.