URBĀNIE DŽUNGĻI Latvijas Kultūras koledžā (Baltās nakts 2010 ietvaros)

Publicēts:


Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2010” ietvaros, naktī no 4. uz 5. septembrī Latvijas Kultūras koledža aicina ienirt un uz brīdi apmaldīties “Urbānajos džungļos” Bruņinieku ielā. 57.

Urbānie džungļi foto: Jānis Vīksna

Džungļi, caur kuriem ikdienas pilsētvidē jāiziet katram no mums, ar gaismu, skaņu un video projekciju palīdzību atspoguļosies Latvijas Kultūras koledžas pagalmā. Latvijas Kultūras koledžas studenti autobusos, lielveikalos un krustojumos ir filmējuši un apkopojuši idejas par īpašajām iemaņām, prasmēm un sajūtām, kuras jāattīsta, lai izdzīvotu pilsētas džungļos. Pasākumā būs video projekcijas, gaismu spēles un skaņas stāsti, bet grafiti mākslinieks izdaiļos urbāno vidi. Apmeklētājiem tiks dota iespēja maldīties caur gaismu džungļiem un piedalīties urbānā gaismu meža veidošanā.

Forumu “Baltā nakts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru (LMC), bet par projektiem un norisēm ir atbildīgas aktīvākās Latvijas kultūras organizācijas, iesaistot virkni Latvijas un starptautiskos māksliniekus.

“Baltā nakts” ir viens no demokrātiskākajiem un visplašāk apmeklētajiem kultūras pasākumiem Rīgā. Tā mērķis ir vairot izpratni par mūsdienu kultūras izpausmēm, un iepriekšējos gados tas arī veiksmīgi īstenojies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.