Uzbeku zīmols no Latvijas – Moel Bosh – piedalīsies Parīzes modes skatē

Publicēts: | Atjaunots:


Moel Bosh
Moel Bosh

Piektdien, 7. jūlijā, Parīzes galerijā “La Galerie Bourbon” notiks Grand Fashion Week sezonas sarīkojums — izcilu Uzbekistānas modelētāju modes skate, kurā zinīgie skatītāji tiks iepazīstināti ar sezonas aktuālajām kolekcijām.

Modes skatēs piedalīsies zīmoli ANOR, Moel Bosh, 7Saber, Cherrymyx, Nadi.uz un Šahzoda Muhamedova. Līdzās Uzbekistānas modes nozares milžiem jaunāko kolekciju demonstrēs jauno modelētāju konkursa “Commence” (konkursu 2022. gada novembrī ar Jaunatnes aģentūras atbalstu sarīkoja Jauno modelētāju padome.) uzvarētāja Sevinča Normamatova.

Kolekcijas tērpus kā sarkans pavediens caurvij Uzbekistānas nacionālie elementi, kas simbolizē mūsu Austrumu kultūras savdabību un estētiku. Mēs iepazīstināsim skatītājus ar jauniem etniskajiem audumiem, piemēram, adrasu un šoi, kā arī kaštas un zarduzi izšuvumu tehniku,” stāsta “Grand Fashion Week

Dilnoza Umurzakova
Anor
Anor

Jaunā kolekcija atspoguļo mīlestību un cieņu pret Uzbekistānas zīdu un rokdarbnieču rūpīgo darbu. Veidojot tērpus, tiek izmantoti ar rokām darināti izšuvumi un ar rokām austs zīds, kā arī tekstilmozaīkas tehnika. Kolekcijā pārsvarā ir mēteļi un kleitas ar uzšūtām kabatām, kargo bikses un svārki. Kolekcijas vizuālais tēls apliecina cieņu mūsu tradīcijām un paražām, kas apvieno divus galvenos tekstilizstrādājumu virzienus, kuri ir mantoti no mūsu senčiem

Zuhra Inata, “Moel Bosh” modes māksliniece

Galerija “La Galerie Bourbon” atrodas Parīzes vēsturiskajā centrā un ir agrākā Spānijas karaliskās ģimenes rezidence un daudzu Parīzes modes namu sarīkojumu norises vieta. Modeļu tēlu veidošanā piedalās viens no ievērojamākajiem Milānas un Parīzes modes nedēļu skaistumkopšanas speciālistu kolektīviem “David & Jacob”, kas sadarbojas ar pasaules līmeņa zīmoliem, kinofestivāliem un slavenībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.