Vasaras sala: Ģertrūdes ielas teātra izrāde bez maksas maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem

Publicēts:


Ar Rīgas domes Kultūras departamenta un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu septembrī uz sešām Vasaras salas izrādēm (izrādes ilgums: 55 minūtes) tiek aicinātas maznodrošinātās ģimenes ar bērniem, kas varēs tās noskatīties BEZ MAKSAS. Izrāde nominēta Spēlmaņu nakts balvai kā labākā izrāde bērniem 2009. / 2010. gada sezonā.

izrāde: vasaras sala. foto

Vasaras sala sākas kā stāsts par mazu meiteni, viņas vecomammu un mūžam aizņemto tēti, kuri savas brīvdienas pavada uz saliņas Baltijas jūrā, bet turpinās, kā katra mazā skatītāja piedzīvojums spēles pasaulē, un lielo skatītāju ceļojums laikā, kad valdīja bezrūpība un tīrs prieks.

Izrādes komanda no radošās apvienības Nomadi – Krista Burāne, Mārtiņš Eihe, Juta Vanaga, Kristīne Vītola un Egons Kronbergs izrādes centrālajai darbības vietai un arī tēlam – kādai mazai salai, piešķīruši bērnībā piedzīvotās emocijas un izveidojuši to par īstu noslēpumu krātuvi. Tāpēc uz izrādi aicināti bērni (4 – 10 gadi) un pieaugušie, kuriem patīk vērot un saskatīt dabā sastopamo lietu dažādību, spēlēties ar ikdienišķām lietām un būvēt savas sapņu pasaules.

Maznodrošinātās ģimenes par iespēju apmeklēt izrādes bez maksas lūdz interesēties pie Rīgas Domes Sociālā departamenta teritoriālo nodaļu speciālistiem par ģimenēm ar bērniem.

Izrādes notiks: Ģertrūdes ielas teātrī, Ģertrūdes ielā 101a , 11. un 12. septembrī plkst. 11:00, 14:00, 18:00. Izrādes visiem pārējiem mazajiem un lielajiem skatītājiem notiek 7., 8., 9., 10., 11., 12.septembrī plkst. 18:00. Bet tos, kas plāno savu laiku jau mēnesi uz priekšu, aicinām nepalaist garām izrādes 5., 6., 7., 8. oktobrī plkst. 18:00!

Biļetes: www.bezrindas.lv, galerijā Istaba (K.Barona 31a) un pirms izrādes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.