Vējš un liepa – AUTOBUSS DEBESĪS un Paula Dukure kopdziesma

Publicēts:


Gatavojoties vairākiem vērienīgiem šīs vasaras koncertiem, grupa “Autobuss debesīs” pēc ilgāka pārtraukuma ierakstījusi jaunu dziesmu – “Vējš un liepa”, kurā Marts Kristiāns Kalniņš dzied kopā ar jauno solisti Paulu Dukuri.

Autobuss debesis un Paula Dukure - Vējš un liepa

“Vējš un liepa” ir grupas “Autobuss debesīs” versija par grupas “Turaidas roze” dziesmu ar tādu pašu nosaukumu. Dziesmas mūzikas autors ir Imants Kalniņš, vārdu autors – Guntars Račs.

Dziesma jau nodota atskaņošanai Latvijas radiostacijās, kā arī pieejama lejupielādēšanai www.platforma.lv.

“Esam gandarīti, ka varam sadarboties ar tik talantīgu jauno dziedātāju un jaukas balss īpašnieci – Paulu Dukuri. Mūsu ceļi jau ir reiz krustojušies un atkalsatikšanās bija lieliska. Par to liecina šī dziesma, kas ievada grupas šīsvasaras aktivitātes, kurām būt par lieciniekiem mēs aicinām visus,” pauž grupas mūziķi.

Šo dziesmu “Autobuss debesīs” pirms vairākiem gadiem kopā ar Paulu Dukuri atskaņoja Imantdienās, taču šogad nolemts to darīt pieejamu ikkatram interesentam ieraksta formātā. Skaņdarbs ierakstīts “M-Park Studio”, ieraksta producents un režisors Kārlis Auzāns.

Grupa “Autobuss Debesīs” šovasar sniegs divus īpašus koncertus kopā ar Liepājas simfonisko orķestri diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. 30. jūnijā gaidāms koncerts Liepājā, koncertestrādē “Pūt, vējiņi”, kas būs festivāla ” Liepājas vasara” atklāšanas koncerts. Savukārt 1. jūlijā notiks koncerts Dzintaru koncertzālē.

Abos koncertos Liepājas simfoniskais orķestris atskaņos Imanta Kalniņa 4. simfoniju, skanēs arī mūzika no kinofilmām un teātra izrādēm grupas un simfoniskā orķestra izpildījumā Emīla Zilberta aranžējumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.