VERY COOL PEOPLE feat. Oskars Stolse-Semerovs – CAN AFFORD IT! (+MP3)

Publicēts:


Very Cool People, turpina eksperimentēt un ierakstījuši jaunu singlu kopā ar blūza dziedātāju un mutes ermoņikas spēlētāju Oskaru Stolse-Semerovu (Bite Blues Band). Ar Oskaru puiši vēlējās uzspēlēt jau kādu laiku, taču apstākļu sakritības dēļ, pirmā reālā sadarbība notika, vienā no VCP koncertiem 2010. gada martā, kad Oskars, uz skatuves, pievienojās grupai uz vairākām dziesmām.

foto:ERY COOL PEOPLE feat. Oskars Stolse-Semerovs - CAN AFFORD IT!

VCP:”Domājām, ka mutes ermoņikas skaņa un Oskara blūzīgais balss tembrs labi skanētu kopā ar mūsu mūziku, kas arī pierādījās koncertā, kas mūsuprāt izdevās lielisks…”.

Tāpēc grupa un Oskars ķērās pie darba un maija beigās devās studijā, lai ierakstītu kopīgu dziesmu.

“Būtībā mani vienmēr ir vilinājis viss jaunais un nezināmais – tā nu ir sanācis arī ar VCP… Tā paša iemesla dēļ neatteicos kopā uzmuzicēt un arī ierakstīt kopīgu dziesmu” skaidro Oskars.

Tā nu ir tapis juns jauns singls CAN AFFORD IT, kurš ir kā ironisks stāsts par mūziķi, kurš, kā visiem zināms, ir turīgs cilvēks, kuram nekādā gadījumā nekas netrūks un visu ko vien tas vēlās viņš var atļauties.

“Jo vairāk klausos, jo vairāk man šī dziesma patīk. Kaut arī manas un VCP muzikālās ievirzes ir diezgan dažādas – man šķiet – ir tapis HĪTS…” par dzismu Oskars. Ar šīs sadarbības rezultātu puiši jūtās ļoti apmierināti, “ceram, kad klausītājiem šis eksperements patiks tikpat ļoti, cik mums patika tajā piedalīties”, VCP par CAN AFFORD IT.

Klausies CAN AFFORD IT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.