Very Cool People – LA VIDA DESDE ARRIBA (+ mūzika)

Publicēts:


Jazz-funk apvienība VERY COOL PEOPLE laiž klajā savu jauno singlu LA VIDA DESDE ARRIBA, kur tiem piebiedrojās spāņu MC PANXO (kurš darbojšs apvienībās Orxata Sound System un Sophy Zoo) un viņa brālis dziedātājs PABLO (La Raiz).

very cool people - la vida desde arriba

Ar Spāniju VCP ir īpašas attiecības, ik pa laikam, puiši kopš 2008. gada vasaras uzstājas Valencijas reģionā, Spānijā, kur tos jau iecienījuši vairāki klubi un to apmeklētāji. Puiši arī Spānijā turpina eksperimentēt, ne tikai spēlējot savas kompozīcijas ierastajā skanējumā, bet arī bieži pieaicinot vietējos mūziķus, MCs un dziedātājus. Šādi katrs VCP koncerts Spānijā atšķiras no iepriekšējā un klausītājiem tiek sagādāti daudz jaunumi un pārsteigumu. Šādā veidā ir radušās vairākas grupas kompozīcijas un LA VIDA DESDE ARRIBA ir viens no šo eksperimentu rezultātiem.

Īpaši draudzīgas attiecības VCP ir izveidojušās ar Valencijas grupām “Orxata Sound System” un “Sophy Zoo” mūziķiem, šo apvienību dalībnieki bieži uzstājās koncertos kopā ar VCP, šādā veidā grupa satika arī PANXO. Pēc kopīgā koncerta puiši nosprieda, ka gribētu šo skanējumu iemūžināt kopējā skaņdarbā, tā arī radās kopējais singls LA VIDA DESDE ARRIBA.

Baudiet to un cerams Jums tas patiks tik pat ļoti, kā puišiem to radot… 😉

Vairāk info:

LA VIDA DESDE ARRIBA (feat. PANXO & PABLO) by VERY COOL PEOPLE

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.