Vidusskolas audzēkņa Kārļa Būmaņa foto izstāde Liepājā

Publicēts:


Tirdzniecības namā “Kurzeme” 3. stāvā no 29. janvāra ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot Liepājas 15. vidusskolas audzēkņa Kārļa Būmaņa foto izstādi, kas tapusi projekta “Europe for Youth through intercultural dialogue” ietvaros. Fotoizstādē aplūkojami jaunieša iespaidi no starptautiskās konferences Norvēģijā.

Šajā izstādē ir apkopoti darbi, kas tapuši projekta “Europe for Youth through intercultural dialogue” ietvaros, ko īstenoja biedrība “Sabiedrības attīstības centrs” Eiropas Savienības programmā “Europe for citizens” kopā ar saviem starptautiskajiem partneriem no Īrijas, Lielbritānijas un Portugāles 2009. gada jūnijā. Izstādē aplūkojami arī fotomirkļi no starptautiskās konferences (projekts “Dažāda vēsture-vienota nākotne”), kas norisinājās no 22. līdz 25. septembrim Kristiansanderā (Norvēģija). 15. vidusskolas skolēni ir pateicīgi par iespēju piedalīties šajās aktivitātēs projektu organizatoriem, īpaši Liepājas Jaunatnes centram un Sabiedrības attīstības centram.

Liepājas 15. vidusskolas kolektīvs izsaka pateicību tirdzniecības nama “Kurzeme” administrācijai par piedāvāto iespēju izstādīt audzēkņa bildes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.