YouTube zvaigzne Esmee Denters Rīgā iesildīs Enrique Iglesias

Publicēts:


Koncertaģentūra “FBI”: latino zvaigznes Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) koncertu “Arēnā Rīga” 27. aprīlī iesildīs dziedātāja no Nīderlandes – Esme Dentersa (Esmee Denters), kas lielu atpazīstamību ieguvusi videofailu apmaiņas vietnē “YouTube”.

foto: www.esmeeworld.com
foto: www.esmeeworld.com

Esmes Dentersas zvaigžņu brīdis pienāca 2006. gadā, kad viņas izpildītās populāru dziesmu kaverversijas, kas uzņemtas ar visparastāko tīmekļa kameru, strauji ieguva “YouTube” lietotāju atzinību. Mūziķes “YouTube” profilu līdz šim jau skatījuši vairāk nekā 120 miljoni apmeklētāju, padarot to par vienu no 25 visu laiku skatītākajiem “YouTube” vēsturē.

2007. gadā Esme Dentersa kļuva par pirmo izpildītāju, kas parakstīja līgumu ar dziedātāja Džastina Timberleika (Justin Timberlake) jaundibināto ierakstu kompāniju “Tennman Records”. Tajā pašā gadā Esme Dentersa kļuva par 11 izpārdotu Džastina Timberleika koncertu iesildītāju.

Esme Dentersa turpina iekarot pasauli un mūziķes vairāk nekā 70 videoblogus katru dienu joprojām vēro tūkstošiem “YouTube” apmeklētāju.

20 gadus vecā mūziķe iedziedājusi kaverversijas tādiem hitiem kā Džastina Timberleika “What Goes Around Comes Around”, Natašas Bedingfīldas “Unwritten”, Lenija Kravica “I’ll Be Waiting”, Ērika Kleptona “Tears In Heaven”, Ališas Kīzas “No One” un citiem.

Šobrīd Esme Dentersa strādā pie sava debijas albuma ieraksta, kas iznāks šogad. Plašāka informācija par mūziķi atrodama oficiālajā mājas lapā www.esmeeworld.com un www.youtube.com/esmeedenters.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.