Ziemassvētkos kontrabasa solo koncerts: Gunārs Upatnieks

Publicēts:


58. Starptautiskā ARD izpildītāju konkursa laureāts, kontrabasists Gunārs Upatnieks kopā ar draugiem aicina uz Ziemassvētku labdarības koncertu, kas notiks 26. decembrī plkst. 19:00 Spīķeru koncertzālē. Visi koncerta ieņēmumi, sadarbībā ar kustību “Lielie.lv”, tiks ziedoti Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcai.

Gunārs Upatnieks (b/w)

“Otram esot jādāvina tas, bez kā pats nevari dzīvot. Mums tā ir mūzika un Ziemassvētkos vēlamies to dāvāt ikvienam, lai iepriecinātu mūsu klausītāju un Bērnu slimnīcas mazuļu sirdis,” stāsta koncerta idejas autors G. Upatnieks.

Kopā ar kontrabasistu Gunāru Upatnieku, koncertā piedalīsies klavieru kvartets “RIX”, pianiste Agnese Egliņa, obojists Egils Upatnieks un čelliste Ieva Puriņa, kā arī kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” mūziķi. Koncerta programma būs ļoti daudzveidīga – sākot ar F. Šūberta, Dž. Botezīnī un V.A. Mocarta līdz pat P. Vaska un M. Bruha skaņdarbiem.

Gunārs Upatnieks

Mūziķu labdarības koncertu aicināts apmeklēt ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis. Ieeja koncertā par ziedojumiem. Visi ieņēmumi, sadarbībā ar kustību “Lielie.lv”, tiks ziedoti Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcai un par tiem tiks iegādāti gēla matrači priekšlaicīgi dzimušiem bērniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.