Ziemeļvalstu filmu dienas (16.-24. oktobrim)

Publicēts:


No 16. līdz 24. oktobrim Starptautiskais kino centrs sadarbībā ar Nordea banku un Ziemeļu Ministru padomi piedāvā X Ziemeļvalstu filmu dienas (ZFD), kas kļuvušas par regulāru notikumu Latvijas kino dzīvē jau no 90 -to gadu sākuma.

Ziemeļvalstu filmu dienas 2009

Šogad konkursa programmā skatāmas 10 filmas, savukārt ārpuskonkursa programmā ieļauta Knuta Hamsuna 150-gadei veltīta filmu diena, kā arī norvēģu režisora Stīana Kristiansena filma “Puisis, kurš mīlēja Ingvi” un skandalozā zviedru režisora Lūkasa Mudisona filma “Mamuts”.

Filmu dienu konkursa skati vērtēs Mediju žūrija, kurā šogad darbosies portāla satori.lv žurnāliste Irbe Treile, radio SWH dīdžejs Toms Grēviņš, kā arī žurnāla “Klubs” galvenais redaktors Juris Šleiers. Žūrija lems, kurai no konkursa filmām piešķirt festivāla galveno balvu – “Ziemeļu galdu”.

Pirmo reizi Rīgas Ziemeļvalstu filmu dienas norisināsies divos kinoteātros – “K.Suns” un “Parex Plaza”.

Biļetes uz X Rīgas Ziemeļvalstu filmu dienām drīzumā varēs iegādāties kinoteātra “K. Suns”, kā arī “Parex Plaza” kasēs. Kinoteātrī “K.Suns” ieejas maksa Ls 2.60, studentiem Ls 1.90, savukārt tiem, kas vairs nestudē, draudzīgāka biļešu cena (Ls 1.90) pieejama, ja uz filmu dienām pērk 5 vai vairāk biļetes vienlaikus.

Ar X Ziemeļvalstu filmu dienu piedāvājumu var iepazīties tuvāk, apmeklējot festivāla mājaslapu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.