Aicina pieteikties radošo uzņēmēju pasaules čempionāta – Creative Business Cup – konkursam


Creative Business Cup logo (mazs)

Meklē radošās uzņēmējdarbības pasaules čempionu! Ir atklāta pieteikšanās radošās uzņēmējdarbības pasaules čempionāta nacionālajai atlasei līdz 3. maijam!

Creative Business Cup logo (mazs)

Uzņēmējus aicina pieteikties radošo uzņēmēju pasaules čempionāta – “Creative Business Cup” konkursa Latvijas atlasei 2016. gadā.”Creative Business Cup” ir starptautisks konkurss radošo industriju uzņēmējiem, kas norisinās ik gadu un pulcē 60 valstu pārstāvjus no visas pasaules. Dalība konkursā sniedz uzņēmējiem iespēju veidot starptautiskus kontaktus, piedalīties semināros un diskusijās, prezentēt savu ideju ārvalstu investoriem un potenciālajiem sadarbības partneriem, pilnveidot zināšanas un prasmes par radošo industriju biznesa attīstību, kā arī iegūt vērtīgas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu un titulu “Pasaules labākais uzņēmējs radošajās industrijās”. Konkursa fināls norisināsies 2016. gada novembrī Kopenhāgenā.

Creative Business Cup

Konkurss “Creative Business Cup” apbalvo labākos uzņēmējus radošajās industrijās. Kokursā var piedalīties uzņēmēji un uzņēmumi no dažādiem ar radošo darbību saistītiem sektoriem. Viens no kritērijiem paredz, ka uzņēmējdarbībai jābūt komerciālai un biznesa konceptam jābūt ar tirgus potenciālu. 2015. gadā starptautiskais konkurss pulcēja 350 biznesa eņģeļu investorus no visas pasaules. Šī ir lieliska iespēja iepazīstināt pasauli ar savu produktu vai pakalpojumu un atrast investoru savai idejai.

Pieteikšanās Latvijas nacionālās atlases konkursam notiks līdz 3. maijam. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko aptauju, šeit: ej.uz/CBC2016

Connection Codes 2015

2015. gada Latvijas pārstāvis – “Connection Codes” dibinātājs Kristaps Banga:

“Esam ieguvuši skaidru apliecinājumu tam, ka mūsu radīto un darīto Eiropā novērtē augstu, un pārliecinājāmies, ka mūs saredz kā nopietnu sadarbības partneri. Noteikti iesakām piedalīties šajā konkursā arī citiem, jo tas dod būtisku atgriezenisko saikni par to, kā tavu projektu uztver ārpus Latvijas, vai tam patiesi ir eksporta potenciāls un piemīt konkurētspēja. Latvijas radošās biznesa idejas ir gana konkurētspējīgas citu ideju vidū, tomēr, lai gūtu panākumus konkursa finālā, ir būtiski pārliecināt žūriju par jau esošiem starptautiskiem sasniegumiem un ātras izaugsmes iespēju.”

Latvijas Republikas Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta Radošo industriju nodaļas vadītāja Karine Kalniņa:

“Konkurss “Creative Business Cup” sniedz iespēju radošo industriju uzņēmējiem būt pamanītiem starptautiskajā arēnā, līdz ar to veidot jaunas sadarbības. Iepriekšējo gadu panākumi apliecina, ka mēs varam aizraut ar Latvijas stāstu. Radošuma valoda ir saprotama ikvienam, jo radošumam nav robežu.”

Nodibinājuma “Jauno uzņēmēju centrs “Jobs&Society”” direktore Līva Stūrmane: “Ar prieku un pagodinājumu jau trešo gadu meklējam spēcīgākās un radošākās uzņēmējdarbības idejas no Latvijas, kas būtu pelnījušas nonākt pasaules uzmanības centrā. Mēs zinām un ticam, ka varam pārsteigt pasauli ar idejām, kuras ir dzimušas Latvijā.”

Kultūras ministrijas uzdevumā nacionālo atlasi organizē Jauno uzņēmēju centrs, kurš darbojas Latvijā kopš 2010. gada un ir uzkrājis būtisku pieredzi uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšanā. Projektu finansiāli atbalsta Kultūras ministrija. Partneri konkursa organizēšanā ir Dānijas Kultūras institūts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Mentoru Klubs, DEMOLA Latvia, Latvijas Mākslas akadēmija, Siguldas pašvaldība, kustība “The Red Jackets” un FOLD.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.