Projekta “Balti Melnā Revolūcija” radošās darbnīcas notiks Ventspilī 6. un 7. septembrī

Publicēts: | Atjaunots:


Balti melnā revolūcija. Kuldīga. 2008.
Balti melnā revolūcija. Kuldīga. 2008.

Melnbalts un vienkārši veidots plakāts ir paņēmiens, kā mūsdienu steidzīgajā pasaulē likt citiem pamanīt Tavu viedokli par apkārt notiekošo. Un viedoklis Tev ir, par to mēs esam pārliecināti!

Jau 25 gadus pasaulē darbojas organizācija LOESJE. Tās biedri un draugi savas domas par pasaulē notiekošo pauž apkārtējai sabiedrībai ar melnbaltu plakātu palīdzību. Tagad arī Tev ir iespēja viņiem pievienoties!

Projekta “Balti Melnā Revolūcija” ietvaros tiek organizētas plakātu rakstīšanas un fotografēšanas akcijas Latvijas pilsētās.

Balti melnā revolūcija. Kuldīga. 2008.
Balti melnā revolūcija. Kuldīga. 2008.

Ventspils akcija notiks no 6. līdz 7. septembrim. Tāpat, kā visās citās pilsētu akcijās, arī Ventspilī Tev būs iespēja piedalīties sekojošās darbnīcas:

  • Radošā rakstīšana un tās attīstīšana (savu domu izteikšana īsā koncentrētā veidā)
  • Plakātu veidošana LOESJE tehnikā (tekstu izkārtojuma nosacījumi, plakātu salikšana datorā)
  • Fotografēšanas pamati (kadrējums, objekta un vides mijiedarbība)
  • Plakātu fotografēšana pilsētvidē (plakātu paustās informācijas pastiprināšana, fotografējot tos atbilstošā pilsētvidē)

Pieteikšanās uz Ventspils akciju līdz 3. septembrim, sūtot e-pastu uz bmr@mystyleart.lv

Vēstules tematā raksti “Ventspils”. Vēstulē norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu un sev pieejamo ekipējumu – fotoaparāts un/vai portatīvais dators, kā arī četros teikumos apraksti, kādēļ vēlies šai akcijā piedalīties.

Piedalīšanās akcijā bezmaksas. Ceļa, ēdināšanas un nakšņošanas izdevumi netiek apmaksāti. Vietu skaits ierobežots. Par akcijas precīzu vietu apstiprinātie dalībnieki tiks informēti personiski uz norādīto e-pastu ne vēlāk, kā trīs dienas pirms akcijas sākuma.

Iepriekš notikušajās pilsētu akcijās izveidotos plakātus un fotogrāfijas meklē: picasaweb.google.com/baltimelns

Projektu finansē Eiropas Komisija (programma Jaunatne Darbībā). Par šo informāciju, kā arī projekta laikā radītajiem plakātiem un fotogrāfijām ir atbildīgs to autors. Tāpat Eiropas Komisija nav atbildīga par šo materiālu iespējamo izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.