Bootstrap
kultūras platforma - kultūras jaunumi, pasākumi, izstādes, koncerti, konkursi
 
Stāsts par Ziemassvētku sniegavīru.

Stāsts par Ziemassvētku sniegavīru

Šajā aizraujošajā Ziemassvētku pasakā zēns Kārlis izveido sniegavīru, kurš pēkšņi atdzīvojas. Sniegavīrs, vārdā Aukstulis, ir burvīgs un gudrs, un viņš un Kārlis kopā piedzīvo aizraujošas avantūras. Viņi dodas uz sniega pili, kur Aukstulis atklāj Kārlim sniega valstības noslēpumus. Viņi arī palīdz sagatavot pilsētu Ziemassvētkiem, un kopā ar ciemata iedzīvotājiem viņi izrotā Ziemassvētku eglīti un rada burvīgas skulptūras un gleznas.

Publicēts: | Atjaunots:

pasaka: Zaķīša pirmie Ziemassvētki.

Zaķīša pirmie Ziemassvētki

Zaķītis, kurš dzimis pērnā pavasarī, pirmo reizi piedzīvo Ziemassvētkus. Viņš ir ziņkārīgs un vēlas piedalīties svētkos, bet nezina, kā. Viņš dodas pastaigā pa mežu un iedvesmojas no dabas skaistuma. Viņš izmanto sniegu, ogas, lapas un citus dabiskus materiālus, lai izveidotu skaistas rotas. Viņš dāvina rotas citiem dzīvniekiem, tādējādi iemācoties, ka Ziemassvētku burvība ir dalīšanās un sirds siltumā.

Publicēts: | Atjaunots:

Ziemas meža noslēpumainā balss. Ziemas dārzs.

Ziemas meža noslēpumainā balss

Ziemassvētku brīnums sākas, kad bērni atklāj noslēpumainu ziemas dārzu, kas ir pilns ar ledus skulptūrām. Bērni drīz vien saprot, ka šīs skulptūras nav tikai rotaslietas, bet gan dzīvnieki, kas ir iestrēguši burvestībā. Lai atbrīvotu dzīvniekus, bērniem jāveic labie darbi, kas simbolizē Ziemassvētku garu.

Publicēts: | Atjaunots:

Pasaka: Jāņa un Pūces Ziemassvētku noslēpums

Jāņa un Pūces Ziemassvētku noslēpums

Ziemassvētku ciematā Jānis un pūce dodas piedzīvojumā, lai atrastu pazudušās Ziemassvētku rotas. Viņi uzzina, ka patiesās Ziemassvētku rotas ir draudzība, kopība un dalīšanās.

Publicēts: | Atjaunots:

Pasaka. Ziemassvetku ciemats.

Ziemassvētku ciemats

Reiz, sen senos laikos, bija noslēpumains un burvīgs ciemats, kurā dzīvoja rūķi, dzīvnieki un pat mazie rūķi. Šajā vietā vienmēr notika kaut kas brīnišķīgs, un tā bija vieta, kur ikviens varēja justies īpašs.

Publicēts: | Atjaunots:

Mazais rūķis Tobijs un viņa lielais Ziemassvētku piedzīvojums

Mazais rūķis Tobijs un viņa lielais Ziemassvētku piedzīvojums

Stāsts par rūķi, kurš zaudējis savas rotas un dodas piedzīvojumā tās atgūt. Ceļojuma laikā Tobijs saprot, ka Ziemassvētku burvība slēpjas nevis materiālās lietās, bet draudzībā un kopā būšanā. Stāsts kļūst par mācību par patiesām vērtībām un sirdi sildošiem svētkiem.

Publicēts: | Atjaunots:

Rūķu darbnīca no "Stāsts par Ziemassvētku rūķiem"

Stāsts par Ziemassvētku rūķiem

Šī jautrā un aizraujošā pasaka stāsta par to, kā Ziemassvētku rūķi un bērni kopā strādā, lai sagatavotu dāvanas visā pasaulē. Šajā pasakā bērni iemācās daudz svarīgu dzīves mācību, tostarp to, cik svarīgi ir būt pacietīgiem, rūpīgiem un radošiem.

Publicēts: | Atjaunots:

Brīnumainā ciema Ziemassvētku eglīte

Brīnumainā ciema Ziemassvētku eglīte

Sekojiet šai aizraujošai pasakai par burvīgu ciematu, kur Ziemassvētku eglīte zaudē savu spīdumu, un bērni dodas mežā, lai atrastu risinājumu. Šī pasaka uzsver kopību un mīlestību kā patieso Ziemassvētku burvību. Izziniet, kā bērni atjauno eglītes spīdumu un padara Ziemassvētkus neaizmirstamus.

Publicēts: | Atjaunots:

Stāsts par Ziemassvētku eglīti

Stāsts par Ziemassvētku eglīti

Ziemassvētku pasaka, kas stāsta par mazo Jāni un viņa Ziemassvētku eglīti, ir emocionāls stāsts par mīlestību, labestību un brīnumiem. Tā ir aizkustinošs stāstījums par to, kā viena bērna ticība un labestība var radīt brīnumus un izplatīt mīlestību visā pasaulē.

Publicēts: | Atjaunots: